• Türkçe

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

1993 yılında Denizli ili Babadağilçesinde1000 mt2 kapalı alan  800 mt2 açık alan üzerine  kurulan Babadağ Haşıl San ve TicLtdŞt, 2004 yılı itibariyle Sarayköy Duacılı Mahallesinde  6000 mt2 kapalı alan 5000 mt2 açık alan üzerine kurulan ARY Tekstil ile  iplikten  haşıl ve   kumaş imal eden bir aile şirketidir. Babadağ Haşıl ve  ARY Tekstil  tüm dünyada önde gelen markalara ve perakendecilere kumaş tedarik etmektedir.Haşıl Fabrika, Denizli ili Babadağ ilçesinde, Dokuma Fabrika Denizli ili Sarayköy ilçesinde bulunmaktadır .

Şirket HAMBEZ RANFORCE,GABARDİN,RİBS ,RİBSTAB,KANVAS,SATEN,FLANEL VE PİKE  kumaş üretimine ağırlık vermiştir. 

Ürünler mevcut olan en üst teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Babadağ Haşıl , aynı zamanda doğa konusunda da son derece hassastır. Kullanılan iplikler BCI belgelidir. Yaratıcılık ve teknolojiye olan sürekli yatırım, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen bir tutum, üstün nitelikli personel ekibi, özel müşteri hizmeti ve zamanında teslim Babadağ Haşıl ınsüregelmekte olan başarısı için temel faktörler ve önceliklerdir.  Babadağ Haşıl olarak bizler doğrudan ve dolaylı olarak önde gelen Avrupalı üreticilerin ve perakendecilerin tedarikçiliğini yapmaktayız. 

Babadağ Haşıl  San ve TicLtd Şti her zaman son teknolojiye yatırım yaparak daha kaliteli ürünler almakta ve kapasitesini artırmaktadır. Bu en güncel teknoloji yatırımlarının, yeni ürünlerin ve başarılı pazarlama stratejilerinin doğrudan bir sonucu olarak Babadağ Haşıl   ürünlerinin ihracat hacmi sürekli olarak artmaktadır. Tekstil sektöründe güvenilir ve saygın bir şirket olan Babadağ Haşıl sektöründe öncülüğü hedeflemektedir. 

Vizyonumuz

Ürün ve tasarım yelpazemiz, yaratıcı ve yenilikçi yapımız ve müşterinin yalnızca tedarikçisi olmak yerine müşterinin ortağı olmayı hedefleyen bir müşteri hizmeti ile Avrupa tekstil pazarına liderlik yapmak. 

Misyonumuz

•    En yeni tekstil hizmetleri sunmak ve bu alanda öncü bir şirket olarak kalmak
•    Çevre dostu yaklaşımımızı sürdürmek ve mümkün olan her yerde çevre dostu ürünler üretmeye devam etmek. 
•    Önceliğimiz ,topluma faydalı olmaktır.
•    Türk tekstil sektörünün gelişmesine katkı sağlamak 
•    Üretim ve istihdam ile ulusal ekonomiye katkı sağlamak

DEĞERLERİMİZ

-  DÜRÜSTLÜK
 - GÜVENİLİRLİK
-  YARATICILIKKALİTEİŞBİRLİĞİ